علی محمدی: اگر زودتر گل می زدیم می توانستیم برنده باشیم، فشارهای طول هفته با درگیری ها خودش را نشان داد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، بازیکن تیم سپاهان معتقد است اگر این تیم زودتر به گل تساوی مقابل پرسپولیس دست پیدا می کرد، می توانست برنده این ملاقات باشد.

علی محمدی: اگر زودتر گل می زدیم می توانستیم برنده باشیم، فشارهای طول هفته با درگیری ها خودش را نشان داد

به گزارش خبرنگاران از اصفهان، جلال الدین علی محمدی پس از تساوی یک - یک سپاهان مقابل پرسپولیس گفت: بازی سنگینی بود. به هر حال دو تیم صدر جدول و بهترین تیم های ایران با هم بازی داشتند. ما وقتی عقب افتادیم ریتم بازی مان بهتر شد. قبل از آن دو تیم با هم خیلی مدارا کردند، ولی بعد از دریافت گل کمی شرایط بهتر شد و توانستیم گل مساوی را بزنیم، با این حال دیگر فرصتی برای گل دوم نبود. به نظرم اگر زودتر گل اول را می زدیم می توانستیم گل دوم را هم بزنیم، ولی در هر صورت بازی مساوی شد.

وی در خصوص شرایط جدول لیگ برتر پس از این مسابقه توضیح داد: انگار این بازی اصلاً انجام نشد. مساوی به نفع تیم های پایین تر از ما شد و فکر می کنم این مساوی نه برای ما و نه برای پرسپولیس فایده ای نداشت. هر تیمی می توانست پیروز گردد، جدا می شد.

بازیکن تیم سپاهان در خصوص درگیری های خاتمه بازی نیز شرح داد: در جریان نبودم ولی کلاً این درگیری ها قشنگ نیست. دو تیم با مهره و فوتبالیست های خوب، زشت است که با هم درگیری داشته باشیم و لفظ های بد به کار گرفته گردد. به نظرم در هفته گذشته هم جو کمی برای ما و پرسپولیس سنگین بود و فشارهای طول هفته اینجا خودش را نشان داد، اما اصلاً قشنگ نبود.

علی محمدی در خصوص اینکه این مسابقه با دو روز تأخیر برگزار گردید، گفت: ما یک تیم حرفه ای هستیم و از زمانی که نویدکیا آمده این موضوع خودش را بیشتر نشان داده است. هیچ وقت هم هیچ اعتراضی نکردیم، ولی فکر می کنم پرسپولیس اینطور دو روز بیشتر استراحت کرد و سرحال تر بود. شاید اگر پرسپولیس بعد از بازی های آسیایی می آمد شرایط فرق می کرد، ولی باز هم ما و باشگاه هیچ گلایه ای نداشتیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 28 خرداد 1400 بروزرسانی: 28 خرداد 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1154

به "علی محمدی: اگر زودتر گل می زدیم می توانستیم برنده باشیم، فشارهای طول هفته با درگیری ها خودش را نشان داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی محمدی: اگر زودتر گل می زدیم می توانستیم برنده باشیم، فشارهای طول هفته با درگیری ها خودش را نشان داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید