ماراتن 5 میلیون و 500 هزار نفر در خرید خودرو ، رقابت هر 220 نفر برای یک خودرو

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، مطابق اعلام دو شرکت ایران خودرو و سایپا تعداد 25 هزار دستگاه خودرو برای طرح فروش فوری در نظر گرفته شده اما شنیده ها حکایت از آن دارد تا این ساعت حدود 5 میلیون و 500 هزار نفر اقدام به پیش ثبت نام نموده و این آمار ساعتی در حال رکودزنی است.

ماراتن 5 میلیون و 500 هزار نفر در خرید خودرو ، رقابت هر 220 نفر برای یک خودرو

به گزارش خبرنگاران به نقل از تسنیم، طرح فروش فوری 11 محصول ایران خودرو و سایپا از روز 4 خردادماه به مدت 10 روز تا 14 خرداد ماه شروع شده است. در این طرح فروش که به صورت قرعه کشی و شبانه روزی اجرا می گردد شروط مختلفی برای ثبت نام نمایندگان در نظر گرفته شد تا دست دلالان و واسطه گران کوتاه و خودرو در نهایت به مصرف نماینده واقعی برسد.

* پیش ثبت نامی های خودرو به نزدیک 6 میلیون نفر رسید

در روزهای نخست ثبت نام داشتن چک صیاد و واریز پیش پرداخت الزامی بود اما با گذشت چند روز این شروط برداشته شد و مردم با رغبت بیشتری نسبت به پیش ثبت نام اقدام می نمایند جالب اینجاست همه می خواهند شانس خود را در این قرعه کشی امتحان نمایند تا شاید در نهایت صاحب خودرو شوند.

در حال حاضر 9 روز از اجرای طرح فروش فوری تعدادی از محصولات ایران خودرو و سایپا می گذرد و مطابق اعلام دو شرکت ایران خودرو و سایپا تعداد 25 هزار دستگاه خودرو برای این طرح در نظر گرفته شده است اماشنیده های حکایت از آن دارد تا این ساعت حدود 5 میلیون و 500 هزار نفر اقدام به پیش ثبت نام نموده و این آمار ساعتی در حال رکود زنی است.

مطابق این آمار در حال حاضر هر 220 نفر برای یک خودرو ثبت نام نموده اند. البته در این ثبت نامی ها سهم خودروهای شرکت ایران خودرو بیش از سایپا است و به نوعی حجم زیادی از مردم خواهان خرید محصولات ایران خودرو شده اند.

متقاضیان با مراجعه به سایت شرکت های خودروسازی پیش ثبت نام اولیه را انجام داده و به وسیله این سایت برای احراز هویت به سامانه امتا ورود نموده و مراحل لازم را انجام می دهند. پس از این مرحله دوباره به سایت خودروسازی مراجعه نموده و با معرفی حساب، برای خرید خودرو اعلام آمادگی می نمایند.

با پایان مهلت ثبت نام همه متقاضیان، با استفاده از سازوکار قرعه کشی در حضور نهادهای نظارتی، ثبت نام نمایندگان نهایی تعیین خواهند شد. طبق تصمیمات اتخاذ شده، پس از گذشت 72 ساعت از اتمام دوره زمانی ثبت نام، فهرست اسامی انتخاب شدگان از سایت ایران خودرو و همچنین ارسال پیامک به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد. مشتریان انتخاب شده ملزم خواهند بود تا در مدت 48 ساعت اقدام به تکمیل وجه به وسیله سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو نمایند.

  • قیمت جدید 8 محصول ایران خودرو | قیمت پارس اتومات و 207 اتومات اعلام شد
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 25 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 565

به "ماراتن 5 میلیون و 500 هزار نفر در خرید خودرو ، رقابت هر 220 نفر برای یک خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماراتن 5 میلیون و 500 هزار نفر در خرید خودرو ، رقابت هر 220 نفر برای یک خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید