مجیدی: از طرفداران استقلال می خواهم هفته بعد به ورزشگاه بیایند!

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، سرمربی استقلال از طرفداران تیمش خواست تا در هفته بعدی رقابت های لیگ برتر به ورزشگاه بیایند.

مجیدی: از طرفداران استقلال می خواهم هفته بعد به ورزشگاه بیایند!

به گزارش خبرنگاران، فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال پس از تساوی یک بر یک تیمش مقابل فجر در هفته چهارم رقابت های لیگ برتر اظهار کرد: می خواهم از حراست شهر شیراز تشکر کنم که از شب گذشته واقعا زحمت کشیدند و تیم را به استادیوم منتقل کردند. می خواهم به جامعه ورزش تبریک بگویم و ما شاهد تماشاگران در استادیوم بودیم و من از سازمان لیگ می خواهم قبل از بازی تیم استقلال را در جریان بگذارد که ورود تماشاگران آزاد شده است تا ما بتوانیم طرفداران را به استادیوم بیاوریم. اگر بحث پروتکل های بهداشتی تمام شده است، به ما بگویند تا تکلیف ما تعیین گردد. شرایط زمین استادیوم خوب هم نبود و شرایط 2 تیم را سخت کرد. من از طرفداران استقلال می خواهم هفته بعد به استادیوم بیایند.

او درباره تقابل تیمش با فجر سپاسی گفت: ما تیم برتر زمین بودیم و موقعیت های زیادی داشتیم که تبدیل به گل نشد. ما زشت ترین گل را در این بازی دریافت کردیم. شما اگر از زننده گل بپرسید که چطور گل را زده است، نمی تواند پاسخ روشنی بدهد. وقتی از موقعیت های خود استفاده نکنیم، باعث می گردد در دقایق انتهای گل تساوی را دریافت کنیم. با این وجود من از عملکرد بازیکنانم راضی هستم و بازی با کیفیتی در این زمین ارائه دادند. برای من این بازی تمام شده است و تمرکز خود را برای بازی هفته بعدی خواهیم گذاشت.

مجیدی درباره عملکرد داوری گفت: من ترجیح می دهم درباره داوری صحبت نکنم و نکات لازم درباره داوری بازی گفته شد.

سرمربی تیم استقلال درباره تعویض های تیمش در فرایند بازی گفت: به نظر من تعویض های خوبی داشتیم. وقتی فجرسپاسی گل اول را دریافت کرد، فضای بیش تری به ما نداد و ما خواستیم تا با ورود بازیکنان سرعتی، فرصت بیش تری به دست بیاوریم. مطهری و حسین زاده بسیار خوب بازی کردند و تیم ما در کل روی یک اتفاق گل تساوی را دریافت کردند. شما اگر آمار بازی را نگاه کنید، می فهمید که استقلال تیم برتر میدان بود.

مجیدی درباره عملکرد رودی ژستد و در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود او در این بازی به کار گرفته نمی شد؟ گفت: ژستد به نظر من خیلی خوب بازی کرد و من از عملکرد او خیلی راضی هستم. او در نیمه اول فوق العاده بود و در نیمه دوم او را تعویض کردیم تا شرایط بازی فرق کند.

او درباره سالروز درگذشت منصور پورحیدری گفت: ای کاش منصور خان درکنار ما بود. پدر استقلال سال ها در کنار ما نیست و حسرت می خورم که ای کاش منصورخان و ناصرخان بودند و مربی گری شاگردشان را می دیدند. با این وجود همواره یاد و خاطره این عزیزان نزد ما استقلالی ها زنده است.

مجیدی در انتها گفت: طرفداران استقلال شک نکنند برای تحقق قهرمانی استقلال تمام کوشش خود را به کار خواهم گرفت. ما تیم بسیار خوبی داریم و کادر مدیریتی بسیار خوب است. از آقای آجورلو تشکر می کنم و ایشان برای کادر فنی سنگ تمام گذاشتند. ما نتایج خوبی در ادامه فصل به دست می آوریم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 10 آذر 1400 بروزرسانی: 10 آذر 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1372

به "مجیدی: از طرفداران استقلال می خواهم هفته بعد به ورزشگاه بیایند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجیدی: از طرفداران استقلال می خواهم هفته بعد به ورزشگاه بیایند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید