مقاله: عکس پلیس زن در کشورهای مختلف جهان

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، شاید تصور کنید برای یک زن بسیار مشکل است که در امور نظامی پا به پای مردان در ماموریت های خطیر شرکت کند اما به واقع این گونه نیست و در بیشتر کشورهای دنیا پلیس های زن هم وجود دارند که آموزش های نظامی لازمه را دیده و در ماموریت های حساس شرکت می کنند. اگر برای شما هم جالب است که تصاویری از پلیس های زن در کشورهای مختلف را ببینید در ادامه با خبرنگاران همراه باشید.

مقاله: عکس پلیس زن در کشورهای مختلف جهان

امیدواریم مشاهده تصاویر پلیس زن در کشورهای مختلف دنیا برایتان جالب بوده باشد.

به طور کلی می توان گفت استاندارد معینی در مورد میزان حضور زنان در پلیس در دنیا وجود ندارد، مثلا در کشور اسکاندیناوی که دارای بالاترین میزان حضور پلیس زن است، حدود 16 درصد جمعیت پلیس را زنان تشکیل می دهند و در آمریکا نیز میزان حضور پلیس زن، 5/3 درصد است و اینگونه تصور نکنید که در برخی کشورها 50 درصد از نیروهای پلیس زن هستند چرا که در اسکاندیناوی کمتر از 20 درصد از کل نیروهای پلیس زن هستند و در ایران نیز این میزان به عدد 4 درصد می رسد.

در سطح بین الملل از حضور زنان در خدمت نیروهای ارتشی و پلیس بیش از یک قرن می گذرد. با این حال طبق آمارهای موجود، زنان پلیس چیزی حدود 2 درصد پلیس های دنیا را تشکیل می دهند. به جز آفریقای جنوبی که نسبت مشارکت زنان در نیروهای پلیس با مردان 29 درصد است. این نیروها بر اساس توانایی های فیزیکی از بین نیروهای عادی گلچین شده و پس از آموزش ها و آزمون های سخت به خدمت نیروهای ارتش هر کشور درمی آیند.

منبع مقاله: عکس پلیس زن در کشورهای مختلف جهان

انتشار: 29 دی 1400 بروزرسانی: 29 دی 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1428

به "مقاله: عکس پلیس زن در کشورهای مختلف جهان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقاله: عکس پلیس زن در کشورهای مختلف جهان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید