هتل صخره ای لاله کندوان، غارنشین های لاکچری

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، هتل صخره ای لاله کندوان یک خواهر خوانده دارد. این خواهر عزیز در ترکیه قرار گرفته. هتل پنج ستاره یوناک در منطقه کاپادوکیا در روستای اورگوپ ترکیه نمونه خارجی هتل صخره ای خودمان است. این هتل سنگی مربوط به قرن 5 میلادی است و همه اتاق های آن از سنگ ساخته شده است.

هتل صخره ای لاله کندوان، غارنشین های لاکچری

هتل صخره ای لاله کندوان یک غار لاکچری تمام عیار است. شوخی می کنیم؟ معلوم است که نه. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که هر از گاهی دل شان می خواهد به غار تنهایی خودشان بخزند، اینجا را بخوانید. البته در غاری که قرار است به شما معرفی کنیم بهتر است تنها نباشید. جمعی بیش تر خوش می گذرد.

به هتل صخره ای بروید. مدتی را مثل اجداد باستانی مان در غار زندگی کنید. آن هم خیلی راحت، شیک و لوکس! نه قرار است به جای لباس، برگ درخت بپوشید. نه با سرنیزه ناهارتان را شکار کنید. در بهترین امکانات رفاهی در غار شخصی خودتان استراحت کنید. موسیقی دلخواه تان را گوش دهید. در جکوزی برطرف خستگی کنید و غذای ملل نوش جان کنید.

هتل صخره ای لاله کندوان کجاست؟

آذربایجان شرقی- تبریز- شهرستان اسکو- روستای نمونه گردشگری کندوان. این آدرسی است که اگر ردش را بگیرید به هتل صخره ای می رسید.

این هتل، سومین هتل سنگی جهان است. همچنین یکی از متفاوت ترین هتل های ایران به شمار می رود. این هتل در روستای نمونه گردشگری کندوان واقع شده است. همان روستایی که بازمانده بقایای آتشفشان سهند است.

در هتل صخره ای چه می گذرد؟

هتل صخره ای 5 ستاره است. به عبارتی همه چیز تمام به شمار می رود. این هتل کاملاً طبیعی است. یعنی همه قسمت های آن با تیشه در دل کوه کنده شده. همین موضوع آن را خاص نموده است. در هتل صخره ای کندوان از قوانین طبیعی به خوبی استفاده شده است. در زمستان، هتل را به وسیله گرمایش از کف، گرم می نمایند. در تابستان به هیچ ابزار خنک نماینده ای احتیاج نیست. هوای تمیز کوهستانی به اندازه کافی مطبوع است.

عجیب ترین قسمت هتل، کافی شاپ آن است. این کافی شاپ به صورت تونلی ساخته شده. هر چقدر به انتهای آن برویم، خنک تر می گردد. اگر سرمایی هستید، همان میزهای جلوی کافه بیشتر به دردتان می خورد. اگر گرمایی هستید، به اعماق کافه تونل بروید و سفارش تان را میل کنید.

هتل به همه آن چیزی که احتیاج دارید مجهز است. آب توی دل تان تکان نمی خورد. هتل در کل حدود 40 اتاق و سوییت دارد. قیمتش هم نسبت به هتل های مشابه کمی گران تر است. اما ارزشش را دارد. تجربه ای که به دست می آید، قیمتی تر از این حرف هااست.

شاید برای تان جالب باشد اگر بدانید این هتل در سایت مشهور تریپ ادوایزر امتیاز بالایی از سوی کاربران گرفته است. یعنی افراد زیادی به شوق تجربه کردن زندگی در غار، راهی اسکو و کندوان می شوند. آن هم از کجا؟ از آن سوی جهان. چرا شما یکی از این غارنشینان امروزی نباشید؟

خواهرخوانده ترک

هتل صخره ای لاله کندوان یک خواهر خوانده دارد. این خواهر عزیز در ترکیه قرار گرفته. هتل پنج ستاره یوناک در منطقه کاپادوکیا در روستای اورگوپ ترکیه نمونه خارجی هتل صخره ای خودمان است. این هتل سنگی مربوط به قرن 5 میلادی است و همه اتاق های آن از سنگ ساخته شده است. این هتل درون 6 غار متصل به هم ساخته شده است. خواهر هتل صخره ای خودمان، در مجموع300 سوییت را در خود جای داده است. این هتل هم مثل هتل صخره ای در کوهستان واقع شده است. کوه ها اصلی ترین چشم انداز هتل محسوب می شوند.

نکات مهم در سفر به هتل صخره ای

هتل آسانسور ندارد. سبک سفر کنید. اگر مشکل حرکتی خیلی شدیدی دارید، بی خیال سفر به این هتل شوید. اگر سرمایی هستید، لباس گرم همراه داشته باشید. از عسل کوهستان و همچنین گیاهان دارویی منطقه بخرید و سوغات ببرید.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 8 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 198

به "هتل صخره ای لاله کندوان، غارنشین های لاکچری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هتل صخره ای لاله کندوان، غارنشین های لاکچری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید