پایگاه علمی تیلور اند فرانسیس: داروهای گیاهی، پشتیبانی قابل اعتماد برای درمان کروناست

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، در حال حاضر روش درمانی مشخصی برای مقابله با ویروس کرونا وجود ندارد، اما داروهای گیاهی می توانند در این زمینه نقش قابل توجهی ایفا نمایند.در شرایطی که آسیا در این زمینه پیشتاز است، اروپا نیز کوشش های خود برای استفاده از داروهای گیاهی ضدکرونا را شدت بخشیده است.

پایگاه علمی تیلور اند فرانسیس: داروهای گیاهی، پشتیبانی قابل اعتماد برای درمان کروناست

به گزارش خبرنگار گروه علم و پیشرفت خبرنگاران به نقل از پایگاه علمی تیلور اند فرانسیس، داروهای موجود در بازار برای مقابله با ویروس کرونا تنها می توانند تا حدی پیشرفت ویروس کرونا را کند نمایند، اما نمی توانند به طور کامل سیستم ایمنی بدن را برای مقابله با ویروس مذکور کمک دهند.

در این شرایط گیاهان می توانند برای فراوری داروهایی با کارآیی زیاد و عوارض جانبی اندک به کار گرفته شوند. از بعضی از این گیاهان می توان برای فراوری مواد مصنوعی مورد احتیاج در فراوری داروهای دیگر نیز به طور گسترده استفاده کرد.

اگرچه از داروهای گیاهی عمدتاً برای اهداف پیشگیرانه استفاده می گردد ، اما بعضی از کشورها نیز دستورالعمل هایی را منتشر نموده اند که نشانگر استفاده از داروهای سنتی گیاهی برای درمان بیماری کرونا در مراحل مختلف است. در شرایطی که آسیا در این زمینه پیشتاز است، اروپا نیز کوشش های خود برای استفاده از داروهای گیاهی ضدکرونا را شدت بخشیده است.

در این مقاله علمی مهمترین گونه های گیاهی پرکاربرد برای مقابله با ویروس کرونا آمده است و نیز به بعضی داروهایی که از این گیاهان فراوری شده، اشاره شده است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 28 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 28 اردیبهشت 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1110

به "پایگاه علمی تیلور اند فرانسیس: داروهای گیاهی، پشتیبانی قابل اعتماد برای درمان کروناست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پایگاه علمی تیلور اند فرانسیس: داروهای گیاهی، پشتیبانی قابل اعتماد برای درمان کروناست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید