گیشا نیمه اول اسفند افتتاح می گردد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، معاون توسعه، برنامه ریزی و امور شوراهای شهرداری تهران از ورود هرچه بیشتر مدیریت شهری به محلات تهران و اجرای 109 پروژه محله محور تا سرانجام امسال اطلاع داد.

گیشا نیمه اول اسفند افتتاح می گردد

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه فوتبال بارسلونا، حامد مظاهریان معاون توسعه امروز شورای شهرداری تهران گفت: به عنوان یک فرد دانشگاهی می توانم بگویم که اینکه مردم نظر بدهند درباره پروژه ای که در حال افتتاح است اقدامی متمدنانه است.

وی ادامه داد: این سطح تعامل و اینکه مردم بتوانند در جلسه افتتاحیه یک پروژه حرف بزنند هم جای خوشحالی دارد.

این مقام مسوول گفت: بودجه سال بعد شهرداری تهران با هدف توجه به پروژه های محله محور بسته شده است و توسط مردم و شورایاران شناسایی شده و جوابگوی احتیاجهای مردمی است.

مظاهریان گفت: برای این رقم از پروژه ها حدود 2 هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است و هدف اصلی آن ارتقای کیفیت زندگی در محلات است.

وی اضافه کرد: تا انتها سال جاری 109 پروژه در همین مقیاس محله ای افتتاح خواهد شد و تا انتها سال 99 عدد این تعداد پروژه به هزار عدد می رسد.

مظاهریان بیان نمود: برگشت مدیریت شهری به محلات از آن جهت اهمیت دارد که خانواده کوچکترین سلول اجتماع و محله بنیادی ترین سلول شهر محسوب می گردد.هدف ما این است که صدای مردم و احتیاج آنها شنیده شده و با اجرای پروژه های محله محور در ساخت بهتر محلات اقدام کنیم تا این سلول بنیادین قوی تر گردد.

وی گفت: در این جهت حتما عارضه هایی ایجاد می گردد حتما احتیاجمند گفت و شنودهای مهمی هستیم و حتما باید شورایاران به یاری مدیریت شهری بیایند.هدف غایی و نهایی اجرای این پروژه ها همین است که وقتی مدیریت شهری وارد محله ای شد مردم محله از اقدامات انجام گرفته و کیفیت زندگی در آن محله راضی باشند.

در ادامه این مراسم سعید محمد فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا گفت: بیش از 70 درصد این پروژه در شش یا هفت ماه اجرا شد که از این گامهای بزرگ شهرداری تهران بوده است.

محمد ادامه داد: اجرای این پروژه برای ما در قرارگاه بسیار پیچیده و زمان بر بود اما بدون آنکه یک نفر حادثه ببیند این پروژه به بهره برداری رسید.

فرمانده قرارگاه خاتم الانبیا گفت: امروز همکاری شهرداری تهران و قرارگاه با یکدیگر زیاد شده است و این به بالندگی شهر تهران و زیست پذیر تر شدن آن یاری می نماید.

وی اضافه کرد: با روحیه ای که از حناچی سراغ دارم مطمئنم که آنالیز های لازم برای دو طرفه شدن این زیرگذر را انجام خواهد داد تا مردم رضایت بیشتری داشته باشند.

محمد همچنین گفت که در نیمه اول اسفند ماه هم گیشا حتما به زیر بار خواهد رفت و افتتاح آن را شاهد خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 256

به "گیشا نیمه اول اسفند افتتاح می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گیشا نیمه اول اسفند افتتاح می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید