یک سریال تاریخی درباره دوره صفویه ساخته می گردد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، تهران (پانا) - تهیه کننده بیگانه ای با من است قرار است با تصویب فیلمنامه در شبکه دو، سریالی با فضای دوره صفویه را شروع کند و فراوری آن برای سال 1400 اتفاق خواهد افتاد.

یک سریال تاریخی درباره دوره صفویه ساخته می گردد

به گزارش تسنیم ، بهروز مفید تأکید کرد که سریال بیگانه ای با من است با کارگردان دوم و تدوین همزمان، اواسط آبان ماه به انتها می رسد.

او درباره زمان پخش سریال گفت: بعد از سریال بوم و بانو، شبکه دو تصمیم می گیرد ابتدا بیگانه ای با من است روی آنتن برود و یا از سرنوشت 3؛ باید منتظر بمانیم که بنابر ترکیب سریال های دیگر شبکه ها، کدام یک از این دو سریال زودتر به آنتن خواهند رسید. اما در هر صورت بیگانه ای با من است اواسط آبان ماه ما 45 قسمت سریال را تحویل شبکه دو خواهیم داد.

این تهیه کننده از ساخت سریالی درباره دوره صفویه اطلاع داد و گفت: مهیار عنوان سریالی درباره عیّار دوره صفویه است. این مجموعه تلویزیونی 31 قسمتی در صورتیکه مورد تصویب گروه فیلم و سریال شبکه دو قرار بگیرد پیش فراوری را شروع می کنیم. از آن جائیکه جنس فیلمنامه و فراوری این مجموعه به فضای بهار و تابستان نیازمند است حتماً باید شرایط را برای فراوری در اوایل سال 1400 فراهم کنیم.

او در مورد انتخاب کارگردان و بازیگران سریال، اعلام کرد: کارگردان سریال هنوز تعیین نشده است. حتماً چند بازیگر شاخص خواهیم داشت اما فعلاً باید منتظر بمانیم و ببینیم آیا مهیار در اولویت بندی های تلویزیون قرار گرفته است؟ آن وقت می توانیم درباره جزئیات ساخت این سریال تصمیم گیری کنیم.

مفید در مورد لوکیشن های ساخت این سریال تأکید کرد: این پروژه در حد سریال های الفِ تلویزیون است. برای آن روستا و فضایی را باید درنظر گرفت که بتواند روایتگر دوره صفویه باشد. فکر نمی کنم شهرک سینمایی بتواند به تنهایی پاسخگو باشد. چرا که یکی از مسائل شهرک سینمایی این است که لوکیشن هایش تکرار می شوند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 733

به "یک سریال تاریخی درباره دوره صفویه ساخته می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یک سریال تاریخی درباره دوره صفویه ساخته می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید