6 استایل مختلف برای ست کفش کالج با شلوار لی زنانه و مردانه

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، کفش کالج یکی از محبوب ترین کفش ها در دنیای مد و فشن به شمار می رود؛ این کفش ها که طراحی راحت، سبک و در عین حال شیکی دارند با مجموعه گسترده ای از لباس ها ست می شوند و در استایل های گوناگونی می توان آن ها را پوشید؛ اما باید این نکته را به خاطر داشته باشید که کفش کالج باید با آیتم های درستی در استایل ست گردد تا جذابیت خود را از دست ندهد. شلوار لی یا جین یکی از آیتم های مناسب برای ست کردن کفش کالج در استایل های مردانه و زنانه است؛ اما چه مدل شلوار جین را باید با کفش کالج ست کنیم؟ در این مطلب با ما همراه باشید تا اصول ست کردن کفش کالج با شلوار لی را برایتان شرح دهیم.

6 استایل مختلف برای ست کفش کالج با شلوار لی زنانه و مردانه

کفش کالج چیست و چه انواعی دارد؟

کفش کالج یا لوفر (Loafer)، یک کفش کلاسیک و بدون بند است که معمولاً از چرم یا جیر ساخته می گردد، رویه این کفش ها در قسمت جلویی به شکل u مانند دوخته شده است و پاشنه آن تخت است. رایج ترین و محبوب ترین انواع کفش کالج عبارت است از کفش کالج پنی (Penny Loafer)، کفش کالج منگوله ای (Tassel Loafer) و کالج گوچی.

کفش کالج پنی مینیمال ترین نوع کفش کالج است که روی آن جزئیاتی ندارد. کفش کالج منگوله ای یا تسل همان طور که از نامش تعیین است رویش یک منگوله جیر یا چرمی کار شده است. کفش کالج گوچی که یکی از متمایزترین مدل های کفش کالج محسوب می گردد به داشتن به علت داشتن قلاب فلزی روی کفش معروف است.

کفش کالج طراحی سبک و راحتی دارد و به ویژه برای فصل تابستان و بهار بسیار مناسب است؛ این کفش را با شلوارهای متنوعی را می توانید در استایل های مختلف ست کنید اما شلوار لی برای ست کردن با انواع کفش کالج یکی از برترین گزینه هاست و می تواند استایلی کژوال، راحت و در عین حال شیک برایتان بسازد. در بخش های بعدی مطلب برترین مدل های شلوار لی برای ست کردن با انواع کفش کالج را برایتان معرفی خواهیم کرد.

با کفش کالج چه شلوار جینی بپوشیم؟

ترکیب شلوار لی با کفش کالج یک استایل کژوال اسمارت راحت و مجذوب کننده برایتان می سازد البته به شرطی که آیتم های درستی را در استایلتان ست کنید و مدل شلواری که انتخاب می کنید هم مناسب باشد. در مقایسه با انواع کفش روزمره مردانه کفش کالج یک آیتم نسبتا نیمه رسمی به شمار می آید و شلوار جین هم به طور کلی یک آیتم اسپرت محسوب می گردد؛ به همین علت بهتر است شلوارهای جینی را انتخاب کنید که بیشتر به استایل کژوال نزدیک باشند تا استایل اسپرت. به عنوان مثال شلوار جین بگی مدل کارگو یا شلوار جین اسلش انتخاب های خوبی برای ترکیب با کفش کالج نیستند.

در استایل مردانه زمانی که قصد دارید این دو آیتم را با یکدیگر ترکیب کنید بهتر است به سراغ آیتم های کاملاً اسپرت مانند تی شرت و هودی نروید تا تعادل استایلتان به هم نخورد. برای ست کردن شلوار لی با کفش کالج بهتر است دیگر آیتم های استایلتان هم حالتی نیمه رسمی داشته باشند؛ بنابراین در این استایل، پیراهن های مردانه، کت های تک اسپرت می توانند آیتم های مناسبی باشند. برترین مدل های شلوار جین مردانه برای ست کردن با کفش کالج شلوار جین راسته و شلوار لی اسلیم فیت یا جذب است.

در استایل زنانه با کفش کالج و شلوار جین نسبت به استایل مردانه دستتان بازتر است؛ علاوه بر شلوارهای اسلیم فیت و راسته، شلوارهای لی دم پا گشاد کوتاه و شلوارهای جین مام استایل هم در استایل زنانه مناسب هستند. برترین انتخاب ها برای ست کردن در این استایل، کت های بلیزر، مانتوهای کتی، مانتوهای جلوباز یا رویه ها و انواع شومیز هستند.

نکته دیگری که باید به خاطر داشته باشید این است که برای داشتن استایل مجذوب کننده با کفش کالج بهتر است به سراغ جوراب های کالج بروید تا روی سطح پا نمایان باشد. برای این که درخصوص استایل کالج اطلاعات بیشتری را کسب کنید می توانید مطلب چگونه یک استایل کالج شیک و مدرن داشته باشیم؟ را مطالعه کنید.

ست کفش کالج با شلوار لی مردانه راسته

شلوار لی راسته با کفش کالج مردانه ترکیبی بسیار پر طرف دار است. در این استایل می توانید به سراغ پیراهن مردانه یا سویشرت های جلوبسته بروید و کمی تم نیمه رسمی به استایلتان اضافه کنید. ترکیب پیراهن های نخی مردانه همراه با شلوار جین راسته و کفش کالج می تواند استایلی راحت و در عین حال شیک برای فصل های بهار و زمستان باشد. در این استایل کت های تک اسپرت هم می توانند انتخاب خوبی برای شما باشند. در فصل های سرد ترکیب شلوار لی راسته همراه با پلیور یقه اسکی و کت تک می تواند یک استایل کژوال اسمارت شیک و در عین حال راحت را برایتان بسازد.

ست کفش کالج با شلوار لی مردانه جذب یا اسلیم فیت

در استایل مردانه کفش کالج را می توانید با شلوار جین جذب و اسلیم فیت بپوشید. بهتر است شلوار لی جذبی که انتخاب نموده اید خیلی بلند نباشد تا کفش کالج در پایتان جلوه مجذوب کننده تری داشته باشد؛ اگر پاچه شلوارتان بیش از حد بلند بود می توانید کمی آن را تا بزنید. شلوار جین اسلیم فیت و کفش کالج انتخاب های بسیار مناسبی برای ست کردن با کت های تک اسپرت مردانه هستند. در فصل های معتدل و سرد پلیورها و بلوزهای یقه اسکی هم در این استایل بسیار مجذوب کننده خواهند بود. پیراهن های مردانه جذب یا فیت هم گزینه های مناسبی برای ست کردن با شلوار جین جذب و کفش کالج مردانه هستند.

ست کفش کالج با شلوار جین راسته زنانه

شلوار لی زنانه راسته هم یکی از گزینه های بسیار مناسب برای ست کردن با کفش کالج است. مقدار شلوار جین راسته ای که با کفش کالج ست می کنید بهتر است تا روی قوزک پا یا بالاتر باشد تا کفش کالج در پای شما جلوه مجذوب کننده تری داشته باشد. در این استایل شومیزها برایتان انتخاب بسیار مناسبی خواهند بود. مانتوهای کوتاه هم می توانند در استایل مناسب باشند.

استایل با کفش کالج و شلوار لی جذب یا اسلیم فیت زنانه

برای ست کردن کفش کالج با شلوار لی در استایل زنانه شلوارهای جین جذب و اسلیم فیت انتخاب بسیار مناسبی هستند؛ شلوارهای کوتاه جذب را به آسانی می توانید با انواع کفش های کالج ست کنید. شلوارهای بلند جذب هم به آسانی با کفش کالج ست می شوند؛ در این استایل می توانید پایین شلوار را کمی تا بزنید. شلوار جذب جین و کفش کالج را می توانید با انواع تی شرت، شومیز، مانتوهای بلند، کت های بلیزر و مانتوی های کتی ست کنید.

ست کردن کفش کالج با شلوار لی مام استایل

شلوار لی مام استایل را هم می توانید در استایل زنانه با کفش کالج ست کنید. به علت ماهیت شلوار مام استایل برترین گزینه ها برای ست کردن در این استایل آیتم های کوتاه مانند انواع شومیز، تی شرت و کت هستند. پایین شلوار مام استایل را هم می توانید در این استایل کمی تا بزنید.

استایل زنانه با کفش کالج و شلوار جین واید لگ کوتاه

ماهیت کفش کالج به شکلی است که اگر روی پا تا زیر قوزک تعیین باشد کفش جلوه مجذوب کننده تری خواهد داشت؛ بنابراین اگر می خواهید شلوارهای واید لگ یا دم پا گشاد جین را با کفش کالج ست کنید بهتر است به سراغ شلوارهایی بروید که پاچه های کوتاه تری دارند. شلوارهای دم پا گشاد بوت کات زنانه هم می توانند انتخاب مناسبی برای ست کردن با کفش کالج باشند به ویژه اگر به سراغ کفش های کالج زنانه نوک تیز بروید. این استایل با بلیزر یا شومیز زنانه می تواند بسیار مجذوب کننده باشد.

و در انتها

کفش کالج کفشی راحت، سبک و در عین حال شیک و زیبا است که برای استفاده در استایل های مردانه و زنانه در فصل های معتدل و گرم سال انتخاب بسیار مناسبی به شمار می رود. برای ست کردن کفش کالج در استایل تان گزینه های متعددی در اختیار دارید و شلوار لی یکی از برترین گزینه ها برای استایل های مردانه و زنانه محسوب می گردد؛ به ویژه اگر بخواهید به سراغ کفش های کالج رنگارنگ بروید شلوار لی انتخاب بسیار خوبی برایتان خواهد بود. در این مقاله برترین مدل های شلوارجین برای ست کردن با کفش کالج را آنالیز نموده ایم؛ با آنالیز این مدل ها می توانید با توجه به سلیقه شخصی تان برترین مدل شلوار لی را برای ست کردن با کفش کالج انتخاب کنید و استایل های راحت و در عین حال شیک بهاره و تابستانه برای خودتان بسازید.

منابع: permanentstyle, thetrendspotter

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 18 اردیبهشت 1403 بروزرسانی: 18 اردیبهشت 1403 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1805

به "6 استایل مختلف برای ست کفش کالج با شلوار لی زنانه و مردانه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "6 استایل مختلف برای ست کفش کالج با شلوار لی زنانه و مردانه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید