بیرانوند حتی سایه احمدرضا عابدزاده هم نیست ، کوه هم باشی با رفتن به استقلال شکسته می شوی!

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس گفت: بیرانوند اگر بخواهد، خوب کار می نماید ولی در سطح و کلاس دروازه بان های مطرح تاریخ ایران نیست!

بیرانوند حتی سایه احمدرضا عابدزاده هم نیست ، کوه هم باشی با رفتن به استقلال شکسته می شوی!

به گزارش خبرنگاران مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس با انتقاد از تصمیم علیرضا بیرانوند برای فسخ قرارداد با این باشگاه و احتمال انتقالش به استقلال گفت: این یک تصمیم بد هم برای بیرانوند و هم برای استقلال است.

امیر عابدینی در تبادل نظر با خبرنگار مهر، درباره تصمیم علیرضا بیرانوند برای فسخ قرارداد با پرسپولیس و بحث انتقالش به استقلال گفت: بعید می دانم استقلال بتواند از این پول ها بدهد. اگر می گویند یک طرفدار در کنار استقلال این پول ها را هزینه می نماید، طرف پرسپولیس هم یک طرفدار وجود دارد که هر موقع لازم بوده، برای این تیم هزینه نموده است.

وی با تاکید بر اینکه انتقال بیرانوند به استقلال اتفاق میمونی نخواهد بود، یادآور شد: این تصمیم برای خود بیرانوند خیلی بد است. حتی اگر هم کوه باشد، مقابل فشار این جابجایی به استقلال خرد می گردد. بهتر است هم استقلال و هم بیرانوند یک فکر دیگری نمایند.

مدیرعامل پیشین باشگاه پرسپولیس اضافه کرد: بیرانوند اگر بخواهد، خوب کار می نماید ولی در سطح کلاس اول دروازه بان های تاریخ ایران نیست! من بیرانوند را در حد سایه ناصر خان (حجازی) و احمدرضا عابدزاده نمی بینم. بیرانوند در حد یکی مثل نیما نکیسا است. اگر می خواهید بدانید عابدزاده چه جایگاهی داشت ببینید نکیسا در مورد او چه می گوید.

عابدینی در پاسخ به این سئوال که در واقع مخالف انتقال بیرانوند به استقلال است؟ تاکید نمود: استنباطم این است که در صورت انتقال به استقلال، بیرانوند یک سال شنماینده خواهد داشت.

اگر تصمیم بیرانوند تغییر کند و با ارائه پیشنهادات تازه به پرسپولیس بازگردد، آیا طرفداران بابت این رفتارش او را قبول می نمایند؟ وی در پاسخ به این پرسش هم گفت: بله اگر او بخواهد برگردد طرفدار پرسپولیس او را قبول می نماید. طرفدار درک دارد و می داند شاید گاهی شرایط مالی یک بازیکن بر احساساتش غلبه می نماید.

مدیرعامل پیشین پرسپولیس درباره توصیه هایی که می تواند به بیرانوند داشته باشد، اظهار کرد: می توانم سه توصیه به او داشته باشم: هویت تیمی خودت را حفظ کن چون این یک سرقفلی برای بازیکن است و نباید آن را مفت از دست داد. دوم اینکه به عشق طرفداران توجه داشته باشد و در آخر ببیند کادر فنی و مربیان پرسپولیس با او چگونه رفتار نموده اند. اینها مسائلی است که بیرانوند را در صورت انتقال به استقلال اذیت می نماید.

عابدینی در ادامه در مورد ناراحتی و نگرانی طرفداران پرسپولیس از فعالیت های نقل و انتقالاتی این باشگاه و عصبانیت یحیی گل محمدی بعد از جلسه هیات مدیره پرسپولیس، تاکید نمود: علت عمده این اتفاق این است که درویش (مدیرعامل باشگاه) در بستری حرکت می نماید که دارد با تیمداری فاصله می گیرد. لابی کردن و بودن کنار یکسری افراد خوب است ولی اینها به تیمداری یاری نمی نماید. ممکن است بعد از پیروزی دور و اطراف رفقا باشی و لذت ببری ولی موقع شکست تنها هستی.

وی اضافه کرد: فکر و ذکر درویش باید تیم بستن باشد. برای مدیرعامل پرسپولیس هیچکس مثل یحیی گل محمدی و کریم باقری نمی گردد. باید آنها را دعوت کند و ببیند بازیکنان بضاعت دارند به تیم یاری نمایند یا نه. چیزی درباره اختلاف درویش و گل محمدی نشنیده ام ولی اگر مسئله ای هم باشد، چشم بسته می گویم که حق با یحیی است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 13 تیر 1402 بروزرسانی: 13 تیر 1402 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1765

به "بیرانوند حتی سایه احمدرضا عابدزاده هم نیست ، کوه هم باشی با رفتن به استقلال شکسته می شوی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیرانوند حتی سایه احمدرضا عابدزاده هم نیست ، کوه هم باشی با رفتن به استقلال شکسته می شوی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید