توافق فدراسیون های آسیایی برای انتقال بازی های انتخابی جام جهانی به مهر و آبان 99

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، رسانه های چینی از توافق جمعی فدراسیون های فوتبال آسیا برای انتقال بازی های باقی مانده جام جهانی 2022 به ماه های اکتبر و نوامبر خبر دادند.

توافق فدراسیون های آسیایی برای انتقال بازی های انتخابی جام جهانی به مهر و آبان 99

با تور عمان ارزان تابستان 99 از سفری عالی برای کسب آرامش لذت ببرید و با شهرهای زیبای صلاله و مسقط آشنا شوید.

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، پس از برگزاری جلسه روز گذشته کنفدراسیون فوتبال آسیا با حضور نمایندگان فدراسیون های شرق این قاره توافق جمعی برای انتقال بازی های 4 هفته پایانی مرحله انتخابی جام جهانی 2022 به ماه های اکتبر و نوامبر حاصل شد.

بر اساس گزارش رسانه های چینی از جمله SINA، هرچند کنفدراسیون فوتبال آسیا روز گذشته میزبان نمایندگان شرق این قاره بود اما امروز نمایندگان رسمی سایر کشورهای آسیا موافقت خود را با تعویق بازی های باقی مانده انتخابی جام جهانی 2022 از ماه های مارس، ژوئن و سپتامبر به ماه های اکتبر و نوامبر (مهر و آبان سال 99) اعلام کردند. قرار است پس از جلسه دوم کنفدراسیون فوتبال آسیا با فدراسیون های غرب این قاره در هفته آینده تصمیم نهایی اتخاذ و به فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) ارسال گردد.

نمایندگان فدراسیون های فوتبال کره جنوبی و ژاپن در جلسه روز گذشته پیشنهاد لغو بازی های انتخابی جام جهانی 2022 در ماه مارس و حفظ برنامه بازی های ماه ژوئن را ارائه دادند. در این میان سایر فدراسیون ها با هراس از عدم کنترل لازم توسط بعضی کشورها در مبارزه با گسترس ویروس کرونا مخالفت خود را با طرح کره جنوبی و ژاپن اعلام کردند.

قرار است مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 فروردین و خرداد سال 99 برگزار گردد. این در حالی است که رسانه های چینی از برگزاری مسابقات در ماه های مهر و آبان سال آینده خبر می دهند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 318

به "توافق فدراسیون های آسیایی برای انتقال بازی های انتخابی جام جهانی به مهر و آبان 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توافق فدراسیون های آسیایی برای انتقال بازی های انتخابی جام جهانی به مهر و آبان 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید