دیوید کامرون: لندن بودجه اضافی به اتحادیه اروپا پرداخت نمی کند

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، خبرنگاران: نخست وزیر انگلیس گفت لندن حاضر به پرداخت مبلغ 2 میلیارد یورو بیشتر برای تامین بودجه اتحادیه اروپا نیست.

دیوید کامرون: لندن بودجه اضافی به اتحادیه اروپا پرداخت نمی کند

برای دیدن بریتانیای کبیر با تور انگلیس همراه باشید.

به گزارش گروه بین الملل باشگاه فوتبال بارسلونا به نقل از یورو نیوز؛ نخست وزیر انگلیس گفت لندن حاضر به پرداخت مبلغ 2 میلیارد یورو بیشتر برای تامین بودجه اتحادیه اروپا نیست.

دیوید کامرون امروز در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت تصویب این مبلغ شیوه ای کاملا غیر قابل قبول برای تعامل با یکی از بزرگترین حامیان مالی بودجه اتحادیه اروپاست.

کمیسیون اتحادیه اروپا به تازگی با توجه به شرایط مالی 28 کشور عضو این اتحادیه، در پرداخت سالانه شماری از این اعضا تجدید کرد و در این بین انگلیس با توجه به بهبود مالی اش در سال های گذشته، بیش از سایر کشورهای عضو، مشمول پرداخت اضافی شده است.

انگلیس قرار بوده است در امسال میلادی 8 میلیارد و 600 میلیون پوند به بودجه اتحادیه اروپا یاری می نماید که با این تصمیم ، این رقم به بیش ده میلیارد پوند خواهد رسید.

کامرون ادامه داد از ارائه ناگهانی سررسید 2 میلیارد یورویی خشمگین هستم، این یک رفتار وحشتناک است و من در اول دسامبر آن را پرداخت نخواهم کرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 10 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 122

به "دیوید کامرون: لندن بودجه اضافی به اتحادیه اروپا پرداخت نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دیوید کامرون: لندن بودجه اضافی به اتحادیه اروپا پرداخت نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید