سود سهام عدالت تا پایان اسفند پرداخت می شود، فعلاً ثبت نام جدید نداریم

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، خبرنگاران/البرز مدیر کل تعاونی سهام عدالت البرز با بیان اینکه برخی سایت های کلاهبرداری از افرادی که پیروز به ثبت نام سهام عدالت نشده اند به بهانه خرید و فروش سهام و یا ثبت نام جدید پول دریافت می کنند، گفت: با توجه به اینکه امسال هیچ ثبت نامی انجام نمی شود، مردم نباید فریب این افراد را بخورند و پولی پرداخت کنند.

سود سهام عدالت تا پایان اسفند پرداخت می شود، فعلاً ثبت نام جدید نداریم

اکبر حیدری در گفت وگو با باشگاه فوتبال بارسلونا اظهار کرد: واریز سود سهام عدالت برای مشمولان از سوم اسفند آغاز شده و تا سرانجام همین ماه ادامه دارد.

وی با اشاره به مبالغ سود سهام عدالت ادامه داد: برای مشمولانی که سهام عدالتشان یک میلیون تومان است 205 هزارتومان و برای کسانی که ارزش سهامشان بین 400 تا600 هزار تومان بوده، 100 هزار تومان واریز می شود.

وی با بیان اینکه برخی از مشمولان دریافت سود سهام عدالت از فرایند ثبت نام بازمانده اند، اظهار کرد: بدیهی است کسانی که پیروز به ثبت نام سهام عدالت نشده اند سودی هم دریافت نمی کنند ولی در تلاش هستیم ساز و کاری ایجاد شود تا سال آینده در بازه زمانی کوتاهی امکان ثبت نام مشمولان عقب مانده فراهم شود.

حیدری اضافه کرد: دولت لایحه ای در این خصوص به مجلس ارائه داده ولی این لایحه اشکالاتی داشته و نیاز به اصلاح است و پس از تصویب اجرایی خواهد شد.

این مسئول تاکید کرد: برخی سایت های کلاهبرداری از افرادی که پیروز به ثبت نام سهام عدالت نشده اند به بهانه خرید و فروش سهام و یا ثبت نام جدید پول دریافت می کنند.

مدیر کل تعاونی سهام عدالت البرز گفت: با توجه به اینکه امسال هیچ ثبت نامی انجام نمی شود، مردم نباید فریب این افراد را بخورند و پولی پرداخت کنند.

حیدری افزود: اگر امکان ثبت نام جدید برای سهام عدالت ایجاد شود، این موضوع از طریق رسانه های ملی اعلام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 19 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 319

به "سود سهام عدالت تا پایان اسفند پرداخت می شود، فعلاً ثبت نام جدید نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سود سهام عدالت تا پایان اسفند پرداخت می شود، فعلاً ثبت نام جدید نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید