کسب و کار

طرح نو قرعه کشی نو ایران خودرو

خبرنگاران- در طرح نو ایران خودرو خودروهایی عرضه شده اند به صورت میانگین حدود 100 میلیون تومان مقرون به صرفه تر از بازار هستند. ثبت نام در طرح مشارکت در فراوری محصولات عرضه شده (با روش قرعه کشی) از امروز روز پنجشنبه شروع شده و تا شنبه 29 آبان ماه ادامه دارد.

14 دی 1400

سهم 2.5 درصدی آذربایجان شرقی از درآمدهای کشور ، ویژگی های سند تدبیر توسعه استان آذربایجان شرقی

خبرگزاری خبرنگاران-رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی سهم استان از عملکرد درآمدها و نیز مالیات کشور را در سال گذشته به ترتیب 2.51 و 2.49 درصد گفت.

13 دی 1400

قیمت خودروهای ژاپنی در بازار ؛ کدام خودرو بیش از 3 میلیارد تومان شده؟

در این گزارش قیمت خودروهای ژاپنی در بازار را بخوانید خودروهایی که بین یک میلیارد تا سه میلیارد تومان خرید و فروش می شوند.

6 دی 1400

مجلس مصادیق خارج از اختراع را تعیین کرد

خبرگزاری خبرنگاران- نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه ای مصادیق خارج از اختراع را تعیین کردند که آن ها از حیطه حمایت از اختراع خارج می شوند.

27 آذر 1400

تور تایلند ارزان: شرایط ازدواج در تایلند ، با ازدواج اقامت حتمی بگیرید!

شاید برایتان جالب باشد که درباره شرایط و آداب و رسوم رایج ازدواج در بقیه کشورها اطلاعاتی بدانید. تایلند یکی از کشورهای آسیایی است که آداب و رسوم بسیار جالبی در مورد مراسم ازدواج دارد که این سنت تقریباً برای تمامی گردشگران این کشور مهیج بوده و تمایل دارند...

13 آبان 1400

تصویب کلیات طرح مدیریت تالاب آق گل در شورای برنامه ریزی استان مرکزی

خبرنگاران/مرکزی استاندار مرکزی گفت: تالاب آق گل نیازمند حمایت جدی است، در غیر این صورت در شرایط خشکسالی و کم بارشی از بین خواهد رفت.

2 آبان 1400

خاتمه عرضه اولیه حآفرین ، به هر صندوق چند سهم رسید؟

به گزارش خبرنگاران، در انتها عرضه اولیه حآفرین که به روش تازه انجام شد. به هر صندوق سرمایه گذاری و کاربران واجدشرایط دو میلیون و 789 هزار و 534 سهم تخصیص داده شد. تعداد سرمایه گذاران واجد شرایط در این عرضه 138 کد بودند.

25 شهریور 1400

جزئیات یارانه تازه رونمایی شد ، یارانه پدرانه به جای یارانه نقدی!

به گزارش خبرنگاران، یک روز پس از انتشار خبری مبنی بر تلاش تعدادی از نمایندگان برای به رفراندوم گذاشتن حذف یارانه های نقدی، مرکز پژوهش های مجلس از گزینه یارانه های شبه نقدی، به جای پرداخت مستقیم پول نقد به مردم رونمایی کرد که از آن به نام یارانه پدرانه...

19 شهریور 1400

افزایش نرخ روغن موتور و طولانی شدن دوره تعویض

ماشین که می خری به فکر هزینه هاش هم باش. این جمله را خیلی ها شنیده اند و اکنون بیشتر باید به آن تکیه کرد.

16 شهریور 1400

هر آن چه باید از ثروتمندان بیاموزیم

زندگی امروز / یکی از اشتباهات آدم های مدرن امروزی این است که ثروتمندتر از آن چیزی که در واقع هستند وانمود می نمایند. اما اگر کمی در زندگی آدم های ثروتمند دقت کنید متوجه می شوید که آن ها هرگز به این کارها دست نمی زنند.

13 شهریور 1400

جدیدترین جزئیات فعالیت مشاغل در رنگ بندی کرونایی

طبق اعلام دبیر اتاق اصناف ایران، در هر سه شرایط زرد، نارنجی و قرمز کرونایی همه مشاغل به جز 7 گروه مجاز به فعالیت هستند.

3 شهریور 1400

آغاز فروش فوق العاده 5 محصول سایپا

گروه خودروسازی سایپا در راستای آرامش بازار و جلوگیری از هر گونه واسطه گری در بازار خودرو، فروش فوق العاده 5 محصول پر فروش خود را از امروز ساعت 14 آغاز می کند.

20 مرداد 1400

آغاز اردوی تیم ملی از سوم خرداد ، ایران بدون بازی تدارکاتی مقابل عراق و سوریه

سرپرست تیم ملی فوتبال ایران می گوید اردوی این تیم با حضور بازیکنان داخلی از سوم شهریور آغاز می شود.

20 مرداد 1400

50 درصد هزینه بسته بندی محصولات دانش بنیان بلاعوض تامین می گردد

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شرکت های دانش بنیان در قالب تامین 50 درصد از هزینه های طراحی صنعتی و بسته بندی محصولات دانش بنیان حمایت می نماید.

13 مرداد 1400

لیورپول رقیب یونایتد در راه جذب ستاره فرانسوی

منابع آلمانی مدعی شدند که باشگاه لیورپول هم به رقابت برای جذب کینگزلی کومان اضافه شده است.

9 مرداد 1400

سال 99 با شدیدترین فشار تحریمی سپری شد ، درآمدهای نفتی این سال معادل 10 درصد میانگین 10 ساله قبلی بود

خبرگزاری خبرنگاران-رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی گفت: دولت آینده برای پایداری منابع درآمدی خود باید به سمت تقویت پایه های مالیاتی برود و با اتکا به آن کشور را مدیریت کند.

6 مرداد 1400

نجات 171 سگ که قرار بود خورده شوند

171 سگ که قرار بود گوشت شان در کره جنوبی خورده گردد، به آمریکا منتقل شده اند. این سگ ها با هدف مصرف گوشت شان در یک مزرعه حیوانات پرورش یافته بودند.

6 مرداد 1400

تور کانادا: مقایسه شرایط کار در کانادا و آمریکا

مقایسه شرایط کاری در کانادا و آمریکاکانادا و آمریکا دو کشور پهناور هستند که در نزدیکی یکدیگر واقع شده اند، ولی این بدان معنا نیست که آنها با یکدیگر تفاوتی ندارند. شرایط کار در کانادا و ایالات متحده تفاوت های عمده ای دارد و قوانین حاکم بر بازار کار این...

2 مرداد 1400

زور بچه رییس هم به سریع و خشمگین نرسید (باکس آفیس هفته)

در نخستین آخر هفته اکران انیمیشن بچه رییس 2، فیلم سریع و خشمگین 9 توانسته همچنان با اقتدار در صدر جدول باکس آفیس قرار بگیرد.

25 تیر 1400

تلاش های بین المللی برای آزادی 2 محکوم به اعدام در بحرین

یک سازمان حقوقی بین المللی درباره دو محکوم به اعدام در بحرین، ضمن تاکید بر اینکه محاکمه آنها بر اساس اعترافات زیر شکنجه بوده، از بحرین خواست آن دو را آزاد کند.

23 تیر 1400
تعداد: (189)