شریف: در تمام دیدارها با تمام توان بازی می کنیم

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، خبرنگاران/خراسان رضوی سرمربی هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: نمی توان با وجود شکست پارس آرا مقابل رهیاب و مس رفسنجان، این تیم را مقابل هیات فوتبال خراسان رضوی از پیش بازنده دانست.

شریف: در تمام دیدارها با تمام توان بازی می کنیم

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

فاطمه شریف در نشست خبری پیش از دیدار با پارس آرای شیراز در چارچوب هفته ششم لیگ برتر فوتسال بانوان اظهار کرد: در چهار هفته ابتدایی توانستیم حداکثر امتیازات لازم را جمع آوری کنیم و با کسب 12 امتیاز و تفاضل گل بهتر نسبت به پالایش نفت آبادان در صدر جدول قرار بگیریم.

وی اضافه کرد: هیات فوتبال خراسان رضوی در هفته گذشته استراحت داشته، در حالی که تیم شیراز بازی کرد و در شرایط مسابقه قرار گرفته است. حدود 14 روز از مسابقات دور بوده ایم و این موضوع کمی کار را سخت می کند. در این مدت دو بازی محبت آمیز با تیم جوانان مازندران برگزار کردیم، اما قطعا بازی در لیگ برتر متفاوت است.

سرمربی هیات فوتبال خراسان رضوی در خصوص شرایط بازیکنانش مطرح نمود: پس از بازی با رهیاب مصدومانی داشتیم که علی رغم استراحت و انجام فیزیوتراپی و ریکاوری، باز هم به بازی با پارس آرا نخواهند رسید. مهسا ایرانمنش، فاطمه حسینی و مهدیه محمدزاده را فردا در اختیار نداریم.

شریف با اشاره به تیم پارس آرای شیراز اعلام کرد: تیم پارس آرا مهره های با تجربه و خوبی دارد که چندین سال است در لیگ برتر بازی می کنند. پارس آرا اگر در هفته های ابتدایی نتایج خوبی کسب نکرده به این دلیل است که با تاخیر و در دقیقه 90 در لیگ برتر حاضر شده است. مطمئنم در ادامه این تیم نتایج بهتری کسب خواهدکرد.

وی ادامه داد: شرایط هر بازی با سایر بازی ها متفاوت است. نمی توان با وجود شکست پارس آرا مقابل رهیاب و مس رفسنجان، این تیم را مقابل هیات فوتبال خراسان رضوی از پیش بازنده دانست. برای ما فرقی نمی کند که با چه تیمی بازی می کنیم. در تمام دیدارها با صددرصد توان خود وارد زمین خواهیم شد.

سرمربی هیات فوتبال خراسان رضوی در خصوص این که تیمش بازیکنان با تجربه کمتری نسبت به سایر مدعیان در اختیار دارد، شرح داد: در فصلی که در سیاه جامگان حضور داشتیم جوان ترین تیم تاریخ لیگ را تشکیل دادم. بازیکنانی در اختیار داشتیم که اکثرا در تیم ملی جوانان حضور داشتند. در آن فصل تجربه خوبی به دست آوردم و پس از سه تیم برتر لیگ توانستیم جایگاه چهارمی لیگ را از آن خود کنیم که برای ما حکم قهرمانی داشت.

شریف اضافه کرد: در فصل گذشته 7 تا 8 بازیکن با تجربه در اختیار داشتیم که سال ها در لیگ برتر فوتسال بانوان بازی کرده بودند. در این فصل تجارب دو فصل گذشته را با یکدیگر ترکیب کرده ام. از بازیکنان جوان و با تجربه در کنار یکدیگر استفاده می کنیم. تا کنون نتایج خوبی کسب کرده ایم و امیدوارم در ادامه این نتایج را تداوم دهیم.

وی گفت: هیات فوتبال خراسان رضوی نسبت به تیم های رهیاب و مس رفسنجان بازیکنان با تجربه کمتری در اختیار دارد. بازیکنانی داریم که سال اول و دوم حضور خود در لیگ برتر را تجربه می کنند اما تیمی مانند رهیاب 8 بازیکن دارد که هر کدام حداقل 7 8 سال است در لیگ برتر بازی می کنند.

سرمربی هیات فوتبال خراسان رضوی در خصوص تاثیرگذاری شیربیگی و ارژنگی بیان نمود: فوتسال یک رشته تیمی است و شیربیگی و ارژنگی نمی توانند به تنهایی جور یک تیم را بکشند. قطعا سایر نفرات تیم این پازل را تکمیل کرده و تیم را به هدف نهایی می رسانند. شیربیگی و ارژنگی بازیکنانی هستند که به لحاظ قابلیت های فنی و نقش رهبری خود، می توانند در هر تیمی تاثیرگذار باشند.

شریف در رابطه با زمان اضافه شدن نسیمه غلامی به هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: با توجه به تعطیلی موقت بازی های لیگ برتر فوتسال بانوان کشور کویت، فکر می کردیم که غلامی تا دو ماه دیگر به جمع ما اضافه نشود اما در آخرین ارتباطی که با نسیمه غلامی داشته ام، بازی های لیگ کویت 23 اسفند به اتمام خواهد رسید و از هفته سوم دور برگشت لیگ برتر به جمع ما اضافه خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 1 فروردین 1400 بروزرسانی: 1 فروردین 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1003

به "شریف: در تمام دیدارها با تمام توان بازی می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شریف: در تمام دیدارها با تمام توان بازی می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید