قتل همسر به خاطر ازدواج دوم

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، تهران (پانا) - مرد متاهل که برای ازدواج با زنی دیگر همسرش را با خوراندن قرص برنج به قتل رسانده بود، صبح روز گذشته در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه شد.

قتل همسر به خاطر ازدواج دوم

به گزارش ایران، رسیدگی به این پرونده از سال گذشته با گزارش کادر درمانی بیمارستانی در تهران مبنی بر مرگ مشکوک زن جوانی به نام ناهید شروع شد و مأموران پس از حضور در بیمارستان و تحقیقات اولیه متوجه شدند که ناهید بر اثر مصرف قرص برنج جان باخته است.

پزشک معالج او در شرح ماجرا به مأموران گفت: همراه او از اینکه بیمار چه ماده ای مصرف نموده خبر داشته اما خود بیمار نمی دانسته که چه ماده ای خورده است از این رو احتمال قتل او قوت گرفت و همسرش سعید بازداشت شد.

او در شرح بیشتر گفت: ناهید چند ساعتی سردرد داشت و به دنبال قرص مسکن گیاهی بود که اشتباهی قرص برنج خورد و مسموم شد و من هم او را بلافاصله به بیمارستان رساندم که متأسفانه فوت کرد.

در ادامه مأموران تحقیقات بیشتری در مورد زندگی شخصی این زوج انجام دادند و معین شد که سعید علاوه بر اینکه اعتیاد دارد مدت هاست که با زنی در ارتباط است.

سعید پس از آنکه فهمید مأموران متوجه این موضوعات شده اند به قتل همسرش اعتراف کرد و گفت: من و ناهید مدت زیادی بود که با هم اختلاف داشتیم چندماهی بود که با زنی به نام سوسن ارتباط داشتم و می خواستم با او ازدواج کنم.

چند باری خواستم رابطه مان را تمام کنم اما نتوانستم. از طرفی چون همسرم از اقوام مان بود قادر نبودم موضوع طلاق را مطرح کنم چون فامیل به هم می ریخت. روز حادثه ناهید سردرد داشت و من هم مقداری قرص برنج را داخل کپسول ریختم و داخل جعبه داروها گذاشتم. او به دنبال قرص مسکن بود و من هم یکی از همان کپسول ها را به او دادم که خورد و همان لحظه پشیمان شدم با اورژانس تماس گرفتم و سعی کردم تا قرص را بالا بیاورد. حتی وقتی او را به بیمارستان رساندم حالش خوب بود اما به یکباره حالش بد شد و فوت کرد.

متهم اضافه نمود: دیگر از بحث و جدل با ناهید خسته شده بودم و آرامشی در زندگی ام نداشتم. به همین خاطر تصمیم گرفتم با دختری که دوستش داشتم ازدواج کنم. من حتی به خواستگاری سوسن هم رفته بودم.

پس از اعترافات متهم و تکمیل تحقیقات، کیفرخواست صادر و پرونده برای رسیدگی به شعبه 2 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد و صبح روز گذشته سعید در مقابل قضات نهاده شد.

در ابتدای جلسه اولیای دم درخواست قصاص کردند و در ادامه متهم با پذیرش اتهام قتل و در دفاع از خودش گفت: من معتاد بودم و به خاطر مسائل اعتیاد دست به چنین کاری زدم و از کارم پشیمانم. اینکه گفتم عاشق دختر دیگری شدم درست نیست. با وجود اختلافات بین ما اما من ناهید را دوست داشتم و دلم نمی خواست قاتلش باشم. اختلافات ما در حد قتل و نابود کردن او نبود اختلافات زن و شوهری بود.

متهم درباره سوسن دختری که با او رابطه داشت نیز گفت: من آن دختر را به برادرزنم معرفی کردم که با هم ازدواج نمایند اما بعد خودم به او دلبسته شدم.

او و خانواده اش نمی دانستند که من همسر دارم. من از او خواستگاری نموده بودم. هیچکدام از کارهای من از روی عقل و شعور نبود. موادی که مصرف می کردم و قرصی که می خوردم عقل را از من گرفته بود. به هر حال اگر خواستگاری رسمی می رفتم پدر و مادر دختر تحقیق می کردند و می فهمیدند که من زن دارم. ولی اصلاً به این چیزها فکر نمی کردم. اصلاً نمی دانم چرا اینکار را می کردم و هیچ انگیزه ای هم برای قتل همسرم نداشتم. من شرمسار خانواده همسرم هستم و از آنها درخواست بخشش دارم.

بعد از گفته های متهم و وکیل مدافعش قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 دی 1399 بروزرسانی: 18 دی 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 867

به "قتل همسر به خاطر ازدواج دوم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل همسر به خاطر ازدواج دوم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید