کال آو دیوتی موبایل در دو ماه 87 میلیون دلار درآمد داشته است

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، طبق آخرین اخبار منتشر شده، بازی Call of Duty Mobile طی دو ماه حضور خود روی اپ استورها توانسته 87 میلیون دلار درآمد داشته است. با این حال، در ادامه میزان درآمدزایی بازی در ماه دوم عرضه تا حدودی کاهش پیدا کرد.

کال آو دیوتی موبایل در دو ماه 87 میلیون دلار درآمد داشته است

از وبلاگ نوای سوم دیدن فرمایید و کلی مقاله و خبر جالب مطالعه نمایید.

آخرین گزارش منتشر شده از سوی گروه Sensor Tower نشان می دهد که این بازی رایگان پیروز شده در ماه گذشته حدود 31 میلیون دلار پول بسازد. اگر این عدد را با درآمد ماه اول عرضه بازی - 55 میلیون دلار - جمع بزنیم، رقم نهایی به بیش از 85 میلیون دلار می رسد. در این بین همان طور که انتظارش را داشتیم کشور آمریکا بیش ترین سهم - 42 درصد - را در میزان درآمد بازی داشته است. آمریکا یی ها در این مدت 36 میلیون دلار را خرج این بازی نموده اند. در ادامه هم کشور ژاپن با 13.2 درصد - 11 میلیون دلار - در رتبه دوم و پشت سر آمریکا قرار گرفته است. رتبه سوم هم متعلق به کشور بریتانیا است که تنها 3 درصد - 2.6 میلیون دلار - در درآمد کلی موثر بوده است.

بخش زیادی از درآمد بازی - 59.2 درصد و بیش از 51 میلیون دلار - از سیستم عامل های iOS به دست آمده است. در مقایسه با فروش 10 میلیون دلاری PUBG Mobile روی این سیستم عامل، بازی عملکرد بهتری داشته است. با این حال، بازی Fortnite همچنان با 66 میلیون درآمد طی دو ماه اول بهترین عملکرد را روی سیستم عامل های iOS داشته است.

در این بین هم گوگل پلی با 40.7 درصد، معادل 35 میلیون دلار، در درآمد بازی نقش داشته است. با این همه، لازم به ذکر است که دستگاه های اندروید بیش ترین میزان دانلود را داشته اند. طبق آمار منتشر شده، حدود 89 میلیون نفر این بازی را روی موبایل های اندرویدی خود نصب نموده اند که به صورت کلی 52 درصد از مخاطبین کلی بازی را تشکیل می دهند. در این بین بازی حدود 83 میلیون بار روی دستگاه های iOS دانلود شده است.

در مجموع اثر Call of Duty Mobile تاکنون 172 میلیون بار دانلود شده است که 100 میلیون بار آن تنها طی هفته اول انتشار بازی بوده است. این اثر با رکورد دانلود هفته اول خود پیروز شد تا Mario Kart Tour را پشت سر بگذارد و پشت سر Pokémon Go قرار بگیرد.

در رابطه با مخاطبین بازی هم باز کشور آمریکا با 28.5 میلیون نصب - 16.6 درصد از آمار کلی دانلودهای بازی - بیش ترین سهم را در پیروزیت بازی داشته است. در ادامه هم کشور هند با 17.5 میلیون - 10.2 درصد - و کشور برزیل با 12 میلیون - 7 درصد - بیش ترین مخاطبان بازی را به خود اختصاص داده اند.

منبع: GamesIndustry

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 113

به "کال آو دیوتی موبایل در دو ماه 87 میلیون دلار درآمد داشته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کال آو دیوتی موبایل در دو ماه 87 میلیون دلار درآمد داشته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید