تکلیف وام مسکن روشن نشد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، تکلیف وام مسکن روشن نشد ،در حالی که قرار بود آخر مهر شرایط پرداخت وام های مسکن معین تکلیف گردد، با گذشت دو روز از موعد مقرر هنوز این اتفاق روی نداده است.

تکلیف وام مسکن روشن نشد

جهت دریافت خدمات قیمت در ضد سرقت با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان ارائه دهنده بهترین درب ضد سرقت ایرانی و خارجی میباشد.

حدود دو هفته پیش معاون ساختمان و مسکن وزیر راه و شهرسازی از آماده شدن بسته های پیشنهادی مسکن در بخش های مختلف خبر داده بود.

به گزارش مجله ی دلتا حامد مظاهریان در پاسخ به این پرسش که قرار بود هفته گذشته شرایط جدید اعطای وام مسکن اعلام گردد؛ اما چرا این اتفاق روی نداد، گفت: بسته های پیشنهادی مسکن را در بخش های مختلف مطابق با نظر ریاست جمهوری و مجموعه دولت آماده نموده ایم که فرآیندهای خود را طی می نماید.

اواسط شهریور ماه نشستی با موضوع مسکن در حضور رییس جمهوری برگزار گردید و به گفته یکی از مسئولان وزارت راه و شهرسازی، مطابق دستور رییس جمهوری باید نشستی تا خاتمه مهرماه با موضوع مسکن برگزار می شد. قرار بود در این نشست پیشنهاد های تازه مسکن به روحانی ارائه گردد.

این در حالی است که معین نیست این نشست برای معین تکلیف وام مسکن برگزار گردیده یا خیر، اما موردی که در بخش مسکن شفاف است، رکود چندین ساله این حوزه است؛ رکودی که کوشش های بعضی مسئولان را از بیم افزایش تورم بی پایان گذاشته است.

منبع: پیام دلتا
انتشار: 6 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 363

به "تکلیف وام مسکن روشن نشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکلیف وام مسکن روشن نشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید