جدیدترین برنامه نقل و انتقالاتی پرسپولیس خبرنگاران

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، پرسپولیس در پنجره نقل و انتقالاتی نیم فصل دیگر بازیکنی نمی خرد و به نظر می رسد فرشاد فرجی آخرین بازیکن جدید این تیم باشد.

جدیدترین برنامه نقل و انتقالاتی پرسپولیس خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، با نهایی شدن قرارداد فرشاد فرجی برای پیوستن به پرسپولیس به نظر می رسد که کار این باشگاه در نقل و انتقالات زمستانی به پایان رسیده است و مدیران باشگاه به بهترین شکل ممکن اقدام به تقویت صدرنشین لیگ برتر کرده اند.

نکته قابل توجه، اما این است که بلافاصله چند روز بعد از بسته شدن پنجره جابجاییی و شاید چند روز استراحت، دوباره کار مدیران باشگاه برای نقل وانتقالات تابستانی و جلوگیری از جدایی چندتن از ستاره های سرخپوشان شروع خواهد شد.

گفته می شود که قرارداد هفت تا هشت نفر از بازیکنان اصلی و فعلی تیم در پایان فصل به پایان می رسد. به همین دلیل با توجه به لیست بزرگ بدهی های باشگاه و احتمال بسته شدن دوباره پنجره جابجاییی و هم چنین نارضایتی که ممکن است هواداران از جدایی ستاره های تیم مثل فصل گذشته داشته باشند، مدیران باشگاه در نظر دارند که هر چه سریعتر با هماهنگی یحیی گل محمدی مذاکرات برای تمدید قرارداد بازیکنانی که یحیی خواهان ادامه فعالیت آن ها در پرسپولیس برای فصل بعد هست، را هم ادامه بدهند.

برخی از این نفرات در شرایط کنونی به مدیربرنامه های خود گفته اند که برایشان از کشورهای حاشیه خلیج فارس یا اروپا پیشنهاد رسمی بیاورند و برخی هم در نظر دارند با یک قرارداد مالی مناسب قرارداد خود را با پرسپولیس تمدید کنند. این اتفاق باعث می شود کار مدیران باشگاه برای تمدید قرارداد بازیکنان مدنظر سرمربی سخت تر شود. به ویژه اگر پای پیشنهاد باشگاه های قطری هم در میان باشد.

عیسی آل کثیر با درخشش در همان چند مسابقه لیگ قهرمانان آسیا با پیشنهاد قابل توجه یک باشگاه قطری رو به رو شده بود و هیچ بعید نبود از پرسپولیس جدا شود. منتهی محرومیت عجیب 6 ماهه او باعث شد که این پیشنهاد منتفی شود. برخی ایجنت ها برای احمدنوراللهی پیشنهادهایی آورده اند و شهریار مغانلو هم با قراردادی که در پایان فصل به اتمام می رسد، به پرسپولیس آمده است.

همین مساله نشان می دهد که کار مدیران باشگاه برای جابجایی پایان فصل به معنای واقعی سخت خواهد بود و به همین خاطر است که مدیریت در نظر دارد با مشورت کادر فنی از همین حالا برنامه ریزی برای جابجایی فصل بعد را هم انجام بدهد.

بد نیست بدانید در زمان سرمربیگری برانکو ایوانکوویچ هم سیاست مدیریت پرسپولیس با درخواست مربی کروات این بود که در نیم فصل دوم بازیکنان مدنظر کادر فنی را زیر نظر بگیرمد و خیلی زود با این بازیکنان به توافق برسند و در همان روزهای اول جابجایی قرارداد آنها بسته می شد و تیم زودتر از سایر رقبا اردوی آماده سازی خود را شروع می کرد. این یکی از عوامل اصلی موفقیت های پرسپولیس بود و به نظر می رسد که اکنون هم ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 فروردین 1400 بروزرسانی: 13 فروردین 1400 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1025

به "جدیدترین برنامه نقل و انتقالاتی پرسپولیس خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین برنامه نقل و انتقالاتی پرسپولیس خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید