جواد نکونام استقلالی نمی گردد؟

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در حاشیه ملاقات این تیم مقابل شهر خودرو در استادیوم انقلاب کرج درباره برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال گفت: مجمع راضی کننده نبود، به علت اینکه در شرایطی که تیم ملی در آستانه حضور در جام جهانی است، این عزل و نصب ها و درگیری ها شایسته فوتبال ما نیست و همه برنامه ریزی ها به هم می خورد. در مجمع همه حضور پیدا کردند و دموکراسی واقعی حاکم بود، اما دیدیم از چهار عضو هیئت رئیسه که درخواست عزل آنها شده بود، یک نفر رأی اعتماد مجمع را کسب نکرد.

جواد نکونام استقلالی نمی گردد؟

وی در خصوص اعتراضش در مجمع فدراسیون به حسابرسی های اقتصادی خاطر نشان کرد: خیلی عجیب بود که از سال 98 حساب های اقتصادی به تأیید اعضای هیئت رئیسه و رئیس فدراسیون های وقت و همین طور حسابرس و بازرس ویژه نرسیده بود و همه حساب ها بدون امضا بود که در مجمع هم تأیید نشد و به یک مجمع فوق العاده موکول شد تا آنالیز گردد و مسئولان وقت صورت هزینه هایی را که داشته اند، امضا نمایند.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره این موضوع که اختلافات را می توانستیم حل کنیم تا فوتبال ملی آسیب نبیند، گفت: باید این اتفاقات می افتاد و AFC و فیفا هم حساس شده و پیگیر تشکیل جلسه مجمع بودند. باید تکلیف رئیس فدراسیون فوتبال که مورد اعتراض قرار گرفته بود، تعیین می شد، چون در غیر این صورت همه کارها و دستورات غیرقانونی بود. الان هم باید سریع تر به فکر باشند و مجامع تشکیل گردد تا فدراسیون فوتبال به ثبات برسد.

گرشاسبی در واکنش به شایعه حضور نکونام در باشگاه استقلال و اینکه او به باشگاه فولاد فهرستی برای خرید بازیکن داده است یا خیر، اعلام نمود: بله، فهرست به ما داده و برنامه ریزی هم داشتیم، فقط یک فهرست خروجی بازیکنان به جای مانده است. همین دیشب ما با تمام اعضای هیئت مدیره جلسه داشتیم و برای فصل آینده بحث و آنالیز شد. طبیعی است که در انتها هر فصل این شایعات و برآورد ها آغاز می گردد. بالاخره وقتی فوتبال تعطیل می گردد اصحاب رسانه باید یک سوژه داشته باشند!

وی در پاسخ به این سؤال که شایعه شده که نکونام در حال بستن تیم استقلال برای فصل بعد است، گفت: مطمئن باشید این موضوع شایعه است. ما شب گذشته با نکونام محکم صحبت کردیم، ما چشم اندازمان لیگ قهرمانان آسیاست تا قدرتمند در این مسابقات ظاهر شویم.

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان در پاسخ به این سؤال که در قرارداد نکونام حق فسخ وجود دارد یا خیر، تأکید کرد: نه.

منبع: فرارو
انتشار: 19 تیر 1401 بروزرسانی: 19 تیر 1401 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 1587

به "جواد نکونام استقلالی نمی گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواد نکونام استقلالی نمی گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید