حناچی: شارباغ تهران قلمروی عمومی می گردد

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، شهردار تهران توضیحاتی درباره راه اندازی شارباغ در پایتخت به عنوان یک قلمروی عمومی ارائه داد.

حناچی: شارباغ تهران قلمروی عمومی می گردد

جهت دریافت خدمات ساخت باغ ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، پیروز حناچی شهردار تهران در حاشیه مراسم کلنگ زنی مرکز سلامت مهرگان و حسینیه ثارالله که قرار است با عقب نشینی اصلاح معبر کنار گذر پل برادران شهید حسنی (قلعه مرغی) جنب پل ساخته گردد درباره منطقه ابوذر اظهارداشت: این منطقه جزو مناطقی است که در دهه های 30 و 40 ساخته شده است و مسائل زیادی دارد. از جمله این مسائل دو خط آهن عبوری از این منطقه یعنی محور های های تهران- اهواز و تهران، تبریز است. در محور تهران تبریز پروژه چهار باغ اجرا می گردد که با توجه به زیر زمین رفتن این خط روی سطح آن تبدیل به قلمروی عمومی می گردد.

وی گفت: یکی دیگر از کار هایی که در این منطقه صورت گرفته است پروژه های جمع آوری آب های سطحی است که مسائل زیادی در این منطقه ایجاد می کرد و با توجه به کوشش های همکاران من در سال های قبل میزان آب گرفتگی معابر در روز های بارانی در شهر در این نقطه از شهر کمتر شده است.

شهردا تهران گفت: یکی دیگر از مسائل این منطقه این است که در قسمت هایی معابر ناامنی دارند و می توان با تبدیل آن ها به محیط های زنده مانع ناامنی در آن شد که در حال اجرا است.

شهردار تهران با بیان این که از سال گذشته ردیف های جداگانه ای برای اجرای پروژه های محلی داشتیم، اضافه کرد: در بودجه سال جاری هم جدی تر از گذشته بودجه هایی برای اجرای پروژه های محلی در نظر گرفته ایم که در بالا بردن سطح رفاه محلی و شرایط مناسب تر برای زندگی مردم تاثیر زیادی دارد البته در این زمینه با توجه به این که مطالعات بهتری در بافت های فرسوده داشته ایم این پروژه ها در این بافت ها بیشتر اجرا می شوند.

حناچی درباره عنوان شارباغ برای پروژه قطار تهران تبریز گفت: شارباغ یا به قول بعضی همکارانمان شهرباغ همه یک ریشه مشترک دارند؛ درباره اسم آن می توان تصمیم های دیگری گرفت، اما فعلاً باید به این توجه کنیم که در حال ساخت یک قلمرو عمومی در نقطه ای هستیم که فضای متروک و ناامن شده بود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 17 بهمن 1399 بروزرسانی: 17 بهمن 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 918

به "حناچی: شارباغ تهران قلمروی عمومی می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حناچی: شارباغ تهران قلمروی عمومی می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید