شعب استان گلستان در تحقق اهداف معین شده پیروز عمل نموده است

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون عملکرد شعب استان گلستان در تحقق اهداف برنامه را موفقیت آمیز بیان نمود.

شعب استان گلستان در تحقق اهداف معین شده پیروز عمل نموده است

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، ایرج شیخ زاده معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون در ارتباط ویدئوکنفرانسی با مدیران استان گلستان به منظور ارزیابی عملکرد این استان، گفت: بانک توسعه تعاون به عنوان یک بانک توسعه ای عهده دار پرداخت تسهیلات اشتغال زایی، جبران خسارت سیل و سایر طرح های مشابه می باشد.

وی افزود: بانک توسعه تعاون در هدف گذاری اصلی خود، نقش توسعه ای را بر تحقق سود حداکثری ترجیح داده است و با انجام فعالیت های بانکی همراه با رعایت انضباط اقتصادی و حداکثر سازی بهره وری از جایگاه مهمی برخوردار است.

شیخ زاده با بررسی عملکرد مدیریت شعب استان گلستان افزود: این استان با توجه به اندازه جغرافیایی و اقتصادی منطقه، عملکرد متوازنی داشته است و در تحقق اهداف برنامه عملیاتی در شاخص های گوناگون از قبیل رشد منابع کلی، رشد منابع ارزان قیمت، درآمد مشاع و غیر مشاع و مدیریت هزینه عملیاتی و غیرعملیاتی کارنامه موفقی را رقم زده است.

وی خاطرنشان کرد: شعب استان طی هشت ماهه سال جاری نزدیک به 2 هزار میلیارد ریال تسهیلات پرداخت نموده اند، ضمن آنکه ارزش ضمانت نامه صادره استان طی این دوره 555 میلیارد ریال بوده است.

امیر میر شفیعی رئیس اداره کل برنامه ریزی و ارزیابی عملکرد بانک توسعه تعاون نیز در این جلسه گفت: شناسایی مزیت های اقتصادی مناطق از سوی روسای شعب و همچنین کمک به ایجاد زنجیره های ارزش مبتنی بر این مزیت ها بسیار مهم است و بانک را در ایفای مناسب نقش توسعه ای خودکمک می رساند.

در ادامه این جلسه محمدرضا شریفی مدیر شعب استان گلستان به شرایط جغرافیایی و اقتصادی استان اشاره نمود و گفت: مجموعه همکاران استان گلستان در تلاش هستند از تمامی فرصت ها برای اجرای مناسب بانکداری توسعه ای بهره جویی نمایند.

وی افزود: برخی مناطق استان در تجهیز منابع ارزان قیمت واجد شرایط مناسب تری بوده است که با تعامل صحیح و مشتری مداری این مهم صورت پذیرفته است. ضمن آنکه تسهیلات توسعه ای از قبیل اشتغال روستایی و جبران خسارت سیل نیز مطابق سهمیه ابلاغی پرداخت شده است. شایان ذکر است در این جلسه روسای شعب گرگان، کردکوی، آق قلا، و گمیشان نیز به تبیین عملکرد کنونی و برنامه های آینده واحدها پرداختند.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 3 بهمن 1399 بروزرسانی: 3 بهمن 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 885

به "شعب استان گلستان در تحقق اهداف معین شده پیروز عمل نموده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شعب استان گلستان در تحقق اهداف معین شده پیروز عمل نموده است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید