هاشمی طبا: در فوتبال توسری خور شده ایم، باید به کشور تعصب داشت

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، ما در زمان کارلوس کی روش و ویلمتوس نتوانستیم آنچه به نفع کشورمان بود را انجام دهیم. آنها سوار ما شدند و در نهایت به این وضع افتادیم.

هاشمی طبا: در فوتبال توسری خور شده ایم، باید به کشور تعصب داشت

مصطفی هاشمی طبا می گوید عدم موفقیت فوتبال ایران در سطح ملی و باشگاهی موجب شد ایران در مراسم برترین های آسیا نتواند توفیقی به دست آورد.

به گزارش ایسنا، در مراسم برترین های فوتبال آسیا، علی رغم سال های گذشته، ایران نتوانست هیچ یک از جایزه ها را کسب کند و در نهایت علیرضا بیرانوند نیز در رقابت با اکرم عفیف جایزه برترین بازیکن سال آسیا را از کف داد.

مصطفی هاشمی طبا درباره این رخداد پیش آمده و درباره اینکه فوتبال ایران در چند وقت اخیر نتوانسته هیچ توفیقی به دست آورد گفت: خیلی ساده باید بگویم، متاسفانه مدیران فوتبال ما حیثیتی برای کشورمان قائل نیستند. ما در تیم ملی برابر افرادی مثل کی روش و ویلموتس سر خم کردیم و هر چه گفتند انجام دادیم. ما در مراسم برترین های آسیا نتوانستیم موفقیتی به دست آوریم و این مساله نشان دهنده نحوه نگرش مدیریتی ما به فوتبال امکانات و زیرساخت های ورزشی کشور است.

او در ادامه گفت: توسری خور شده ایم! ما در زمان کارلوس کی روش و ویلمتوس نتوانستیم آنچه به نفع کشورمان بود را انجام دهیم. آنها سوار ما شدند و در نهایت به این وضع افتادیم. ما در حال حاضر نه در سطح ملی و نه در سطح باشگاهی نتوانستیم هیچ توفیقی کسب کنیم. ما در مسابقات مقدماتی دو باخت ناامیدکننده مقابل عراق و بحرین داشتیم و در سطح باشگاهی هم هیچ موفقیت و نتیجه خاصی به دست نیامد و به وجود آمدن چنین وضعی طبیعی است.

هاشمی طبا در سرانجام گفت: برای اینکه بتوانیم از این شرایط دربیاییم و بتوانیم شرایط خود را از چیزی که هست بهتر کنیم، باید علاقه و تعصب خود را نسبت به کشورمان بیشتر کنیم. ما باید کار خود را با علاقه و تعصب پیش ببریم و تعهدهای خود پایبند باشیم که در ادامه شاهد چنین شرایطی نباشیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 29 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 86

به "هاشمی طبا: در فوتبال توسری خور شده ایم، باید به کشور تعصب داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هاشمی طبا: در فوتبال توسری خور شده ایم، باید به کشور تعصب داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید