معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش : قابلیت تهاجمی بالگردهای ارتش افزایش یافته است

به گزارش باشگاه فوتبال بارسلونا، تهران (پانا) - امیر سرتیپ فلاح گفت امروز نیروی زمینی ارتش در بالاترین سطح آمادگی واقع شده است و به هرگونه تهدیدی، پاسخی دندان شکن خواهد داد.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش : قابلیت تهاجمی بالگردهای ارتش افزایش یافته است

به گزارش ایسنا، امیر سرتیپ عباس فلاح معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش در خصوص اهمیت آموزش به کارکنان جوان اظهار کرد: درجه دارن شاکله و اسکلت بندی نیروهای مسلح هستند و اکثریت نیروهای پایور ما را قشر درجه دار تشکیل می دهد، این مهم است که نیروی درجه دار باکیفیت را تربیت کنیم و در یگان ها و رسته های مختلف به کار بگیریم.

وی در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز آموزشی و یگان های عملیاتی نیروی زمینی مطرح نمود: امروز پادگان ها و مراکز آموزشی ما از امن ترین نقاط کشور هستند که طبق دستورالعمل های ستاد ملی مبارزه با کرونا برنامه های خود را پیش می برند؛ به طوری که از نظر ابتلا به بیماری کرونا کمترین آسیب را در پادگان ها شاهد هستیم.

امیر فلاح با بیان اینکه تأمین نیروی انسانی در شرایط مختلف از مهم ترین وظایف نیروی زمینی ارتش در حوزه برقراری امنیت در مرزها و نقاط مختلف کشور است، اضافه کرد: امروز این نیرو در بالاترین سطح از آمادگی خود قرار گرفته است و یگان های مختلف آن، آماده پاسخ گویی به تهدیدات دشمن علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند. قطعاً این تهدیدات از هر جانبی که باشد، با پاسخ دندان شکن ارتش و نیروهای مسلح روبرو می شود.

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش در خصوص آخرین شرایط یگان هواپیمایی نزاجا بیان نمود: در چند سال اخیر اقدامات بسیاری خوبی در راستای افزایش آمادگی هوانیروز اجرا شده است که مهم ترینِ آن ها ارتقای سامانه های بالگردی در حوزه پرواز در شب، ارتقای دقت موشک ها و راکت های بالگردی و تسلیح بالگردها به سلاح های هوا به سطح و هوا به هواست.

سرتیپ فلاح اضافه کرد: امروز بالگردهای ما به لحاظ آمادگی پروازی از شرایط مطلوب تری نسبت به گذشته برخوردارند و از نظر تجهیزات هم شرایط خوبی را در این حوزه شاهد هستیم.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 12 بهمن 1399 بروزرسانی: 12 بهمن 1399 گردآورنده: f30bar3a.ir شناسه مطلب: 905

به "معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش : قابلیت تهاجمی بالگردهای ارتش افزایش یافته است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش : قابلیت تهاجمی بالگردهای ارتش افزایش یافته است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید