بهداشت دهان و دندان

15 اختراع ناسا که همه استفاده می کنیم

احتمالاً با شنیدن نام ناسا به یاد اکتشافات فضایی و سفر به فضا بیفتید، اما شاید ندانید که اختراعاتی که ناسا برای همان سفرهای فضایی انجام داده است، به زندگی روزمره ما هم آمده است.

12 فروردین 1400

همه روش های پاک کردن رنگ مو از دست

برای پاک کردن رنگ مو از دست روش های متعدد و ساده ای وجود دارد. با استفاده از ترکیب نوشابه و مایع ظرفشویی، لاک پاک کن، آرایش پاک کن یا روغن زیتون می توانید به راحتی لکه های رنگ روی دست را پاک کنید.

3 اسفند 1399

معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی ارتش : قابلیت تهاجمی بالگردهای ارتش افزایش یافته است

تهران (پانا) - امیر سرتیپ فلاح گفت امروز نیروی زمینی ارتش در بالاترین سطح آمادگی واقع شده است و به هرگونه تهدیدی، پاسخی دندان شکن خواهد داد.

12 بهمن 1399

آشنایی با جاذبه های گردشگری شهر دامغان

دامغان یکی از شهرهای استان سمنان است که سرزمینی تاریخی و برخوردار از تمدنی کهن و سرشار از آثار باستانی، جاذبه های تاریخی و دیدنی های طبیعی فوق العاده و حیرت انگیز است.که نام قدیم آن ده مغان و صد دروازه بوده است و دارای آثار باستانی فراوانی از جمله تاریخانه...

30 خرداد 1399

در فرودگاه منتظر چه چیزهایی باشیم

قوانین مربوط به مسافرت های هوایی همه روزه در حال تغییر است و نمی توان تصور کرد چه چیزی در انتظار ماست. آیا پرواز دارای تاخیر است و یا در ایستگاه امنیتی با چه قوانینی روبرو خواهید شد؟ ما نمی توانیم داشتن یک سفر بی دردسر در فرودگاه را برای شما تضمین کنیم...

5 اردیبهشت 1399

ظرفیت اولیه پذیرش در رشته های گروه علوم پزشکی سال 99 اعلام شد

ظرفیت اولیه رشته های علوم پایه پزشکی، بهداشت و تخصصی، داروسازی و دندانپزشکی دکتری تخصصی و پژوهشی (Ph.D) سال 1399 اعلام شد.

27 فروردین 1399

زمان برگزاری آزمون های لغو شده وزارت بهداشت معین شد

معاون آموزشی وزارت بهداشت طی نامه ای به روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور زمان برگزاری چهار آزمون لغو شده اسفند ماه را خاطرنشان کرد.

21 فروردین 1399