بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

بازسازی خانه با کمترین هزینه

باسازی خانه مجموعه عملیاتی است که با هدف نوسازی یا تغییر بخشی یا کل خانه انجام می گردد. باسازی خانه علاوه بر افزایش طول عمر خانه سبب می گردد که ارزش ریالی آن نیز بالاتر برود و نیز احتیاج شما را به خانه جدید رفع می نماید. برای بازسازی خانه با کمترین هزینه...

13 خرداد 1399

شهرستان سلماسو جاذبه های تاریخی و دیدنی اش، عکس

شهرستان سَلماس (شاپور پیشین) یکی از شهرستان های استان آذربایجان غربی ایران است که در قسمت شمالی این استان قرار گرفته است.

4 خرداد 1399

نکاتی مهم درباره بازسازی خانه های قدیمی

بازسازی خانه های قدیمی دارای چالش های خاص خود است. چالش هایی که هم سخت هستند و هم در نهایت شیرین خواهند بود. چرا که این خانه ها معمولا نیازمند بازسازی اساسی هستند؛ و در خاتمه کار تقریبا همه چیز تغییر نموده است.

1 خرداد 1399

پرداخت 290 میلیون ریال تسهیلات به هر واحد مسکونی زلزله زده در دشتی

خبرنگاران: معاون امور عمرانی استاندار بوشهرگفت: برای بازسازی منازل مسکونی زلزله زده شنبه دشتی 290 میلیون ریال درقالب تسهیلات کم بهره و بلاعوض به خسارت دیدگان پرداخت شده است.

12 اردیبهشت 1399

آشنایی با مضرات و خواص لوبیا چشم بلبلی

بیتوته/ خواص لوبیا چشم بلبلی می تواند در درمان و پیشگیری بسیاری از بیماری ها تأثیرگذار باشد. لوبیا چشم بلبلی منبع بسیار غنی آهن، روی، مس، منیزیم و ویتامین های ب و آ است.

11 اردیبهشت 1399

تاثیر نورپردازی در دکوراسیون داخلی

میزان نور موجود در یک اتاق بر اساس سلیقه افراد متفاوت است. بعضی از افراد ترجیح می دهند در طول روز در اتاق های تاریک و گاها تاریک سپری نمایند و عده ای دیگر فضاهای پر نور و شاداب را می پسندند. با این موضوع می توانیم متوجه شویم که اهمیت نورپردازی تا چه حد می...

10 اردیبهشت 1399

خبرنگاران اعتصاب غذای زندانیان در ارومیه کذب است

ارومیه- خبرنگاران- مدیرکل امور زندان ها و اقدامات تامینی تربیتی آذربایجان غربی با اشاره به درج خبری مبنی بر اعتصاب غذا در یکی از بندهای زندان مرکزی ارومیه در یکی از سایت های معاند نظام گفت: این خبر کذب محض است و مردم نباید به این اخبار توجه کنند.

24 فروردین 1399

بازگشایی خانه عشاق پس از 4 دهه

یکی از باارزش ترین ساختمان های شهر باستانی پمپئی مشهور به خانه عشاق 40 سال پس از آن که در حادثه یک زمین لرزه به شدت آسیب دید، بازگشایی می گردد.

18 اسفند 1398

آپارتمانی در قلب پاریس

این آپارتمان 110 متری با فضاهایی روشن و مینیمال در قلب پاریس برای یک خانواده چهار نفره طراحی شده است.این خانواده استودیوی Batiik را انتخاب کردند تا کار بازسازی و تعمیرات پلان ها و فضای داخلی را انجام دهد. این استودیو می خواست المان هایی از ساختمان اولیه را...

9 اسفند 1398

مذاکره خرید 20 فروند هواپیما از ژاپن، بوئینگ اشتیاق جدی برای حضور در بازار ایران دارد

بعد از ایتالیا، فرانسه و امریکا این بار قرعه به نام ژاپن افتاده و قرار است این کشور در کمتر از دو سال آینده حدود 20 فروند هواپیمای نو به ایران تحویل دهد.

28 بهمن 1398

فراوری باتری خودترمیم با پلیمر جدید

به گزارش خبرنگاران به نقل از نیواطلس، این الکترولیت نه تنها می تواند خود را ترمیم کند، بلکه قابل بازیافت هم هست و بدین منظور نیازی به دمای بالا یا استفاده از اسیدهای قدرتمند ندارد.

28 بهمن 1398

تجربه پیروز بازاریابی مقاصد گردشگری به یاری فیلم های سینمایی

پدیده پاترمانیا (علاقه شدید به داستان و فیلم هری پاتر) پیامدها و بازتاب های داخلی و خارجی بسیار زیادی برای نویسنده، خوانندگان، صنعت فیلم سازی بریتانیا و نیز گردشگری در انگلستان داشته است. از پتانسیل پاترمانیا با موفقیت کامل در کمپین بازدید از بریتانیا...

24 بهمن 1398

جهش70هزار تومانیِ جریمه ورود به محدوده ممنوعه

مدیرکل حمل و نقل وزارت کشور از افزایش جریمه ورود به محدوده های ممنوع از 20 به 90 هزار تومان خبر داد.

23 بهمن 1398